Toote kategooria
Võta meiega ühendust

Office Mob: +8618002480485

Tel: + 86-024-31140175

Faks: + 86-024-22845391

E-post: info@eoexport.com

Fiiberoptilised kaablid

MTP/MPO Fiiberoptilised kaablid

MTP/MPO Fiiberoptilised kaablid

MTP/MPO fiiberoptiliste kaablite ja teiste sarnaste kaupadega on nüüd turul. MTP/MPO fiiberoptiliste kaablite andmeid keskused mängivad olulist rolli Ultra-kõrge tihedus kaabeldus.... Küsi pakkumist
Toote üksikasjad

图标1.jpg

Võrguühenduste andmekeskuste arv suureneb kiiresti. Traditsioonilise fiber kaablid saaksid andmekeskuse Täpötäysi ja raske toime tulla. Probleemi lahendamiseks on Ultra-kõrge tihedus kaabeldus mahutada kõik kaablite vaja saavutada andmekeskuste. MTP/MPO Fiber Optic kaablid, mis 8, 12 või 24 kiud seovad omavahel ühtse liidese on osutunud praktiline lahendus. 40GBASE-SR4 ja 100GBASE-SR10 sisaldavad standard, toode on umbes sama suur kui SC konnektor, kuid mahutavad 8, 12 või 24 kiud, pakkudes seega kokkuhoiu ringkonnakohtu kaardil ning hammas ruumi.

MTP/MPO fiiberoptiliste kaablite koosnevad MTP/MPO konnektorid ja fiiberoptiliste kaablite, muud ühendused nagu LC võib leida ka teatud liiki MTP/MPO kaablid. Fiber kaableid kasutatakse üldjuhul OM3 ja OM4, mis on laser optimeeritud multi-mode optiline kiud. Oluline on üldine arusaam MTP/MPO pistikud (tuntud mitme fiber push-on kui ka mitme tee push-on).

产品图片 MTPMPO Fiber Optic Cable.jpg图标3.jpg

认证.png

图标4.jpg

MTP/MPO kiudoptilise kaabli tootmine voolu

流程图.png

图标5.jpg

公司详情.jpg

图标6.jpg

1. mis on teie kohaletoimetamise kuupäev?

A: on umbes 5-7 päeva pärast makse saamist.

2. Millised on tasumise tingimused?

A:30% tagatisraha ette ja 70% tasakaalu enne saatmist.

3. võite saata tasuta proove?

A:Yes, tasuta näidised on kättesaadavad; sa lihtsalt pead maksma laevaliini kulud.

图标7.jpg

Meie tavapakendis võimalusi MTP/MPO Fiber Optic kaabel on küljes, või saab seda vastavalt kliendi soovile.

包装运输.png

Küsitlus
Hot Tags: MTP/MPO Fiiberoptilised kaablid, tootjad, tarnijad, tehase, hulgimüük, pakkumise, kohandatud
Seonduvad tooted
  • Newsletter
  • Toote kategooria
  • Võta meiega ühendust

    Office Mob: +8618002480485

    Tel: + 86-024-31140175

    Faks: + 86-024-22845391

    E-post: info@eoexport.com

  • QR Code
  • Copyright © Liaoning EO Technology Co., Ltd. Kõik õigused kaitstud.