Toote kategooria
Võta meiega ühendust

Office Mob: +8618002480485

Tel: + 86-024-31140175

Faks: + 86-024-22845391

E-post: info@eoexport.com

Fiber Optic Cable

OM3 kiudoptiline kaabel

OM3 kiudoptiline kaabel

OM3 Fiber Optic Cable sobib ideaalselt LED / VCSEL jaoks. SC, ST ja LC-LC fiiberoptiliste patch kaablid kuni 50 meetrit (164 jalga), mis on saadaval standardses, LSZH, plumeenis või USA-s valmistatud jakites.... Küsi pakkumist
Toote üksikasjad

图标 1.jpg

OM3 kiudoptilised kaablid, mida kasutatakse 10Gigabiti Etherneti rakendustes. Neid tooteid nimetatakse ka multimode OM3 10G Aqua kiudoptiliseks kaabliteks. Meie OM3 10G kaablid on erinevat tüüpi, sealhulgas erinevad pistikutüübid, kaabli konstruktsioon ja kaabli pikkus. Meie OM3 multimoodiline kiud, mis vastavad ISO / IEC 11801 standarditele. Neid kaableid kasutatakse 10 Gbps võrkudes, et vastata kõrgete andmeedastuskiiruste pideva kasvupotentsiaaliga.

OM3-l on soovitatud jakk värvi aqua. Nagu OM2, on selle tuumade suurus 50 um, kuid OM3 kiudoptiline kaabel on optimeeritud laserpõhistele seadmetele, mis kasutavad vähem valgusviise. Selle optimeerimise tulemusena on see võimeline töötama 10 Gigabit Ethernet pikkusega kuni 300 meetrit. Alates selle loomisest on tootmistehnoloogia parandanud OM3 üldisi võimalusi, et võimaldada selle kasutamist kuni 40 meetrit ja 100-gigabitine Ethernet kuni 100 meetrit. 10 Gigabit Ethernet on selle kõige tavalisem kasutus.

Tootekirjeldus OM3 Fiber Optic Cable.jpg图标 3.jpg

认证 .png

图标 4.jpg

OM3 optilise kaabli tootmisvoog

流程图 .png

图标 5.jpg

公司 详情 .jpg

图标 6.jpg

1.Kas on teie kohaletoimetamise kuupäev?

A: tarnetähtaeg on umbes 5-7 päeva pärast makse saamist.

2. Millised on teie maksetingimused?

A: 30% hoius ette ja 70% tasakaalu enne vedu.

3. Kas saate saata tasuta proovid?

V: Jah, tasuta proovid on olemas; sa pead maksma ainult saatmiskulud.

图标 7.jpg

OM3 Fiber Optic Cable'i tavapärased pakendamisviisid on järgmised, VÕI see võib olla nii kliendi soovil.

包装 运源 .png

Küsitlus
Hot Tags: OM3 kiudoptilise kaabli tootja, tarnija, tehas, hulgimüük, tsitaat, kohandatud
Seonduvad tooted
  • Newsletter
  • Toote kategooria
  • Võta meiega ühendust

    Office Mob: +8618002480485

    Tel: + 86-024-31140175

    Faks: + 86-024-22845391

    E-post: info@eoexport.com

  • QR Code
  • Copyright © Liaoning EO Technology Co., Ltd. Kõik õigused kaitstud.